معرفی شرکت سان اورنگ

شرکت سان اورنگ که در زمنیه واردات، توزیع و فروش عینک های طبی، آفتابی و ورزشی برای کودکان و بزرگسالان مشغول به فعالیت است، از سال 1390 با اخد نمایندگی از برخی برندهای معتبر و تخصصی دنیا در حوزه تولید عینک فعالیت خود را به صورت جدی آغاز نمود.

فروشگاه «عینک کودک و نوجوان نارنجی» به عنوان اولین مرکز تخصصی عینک کودک و نوجوان در ایران، توسط بنیانگذاران شرکت سان اورنگ در سال 1391 افتتاح گردید.

این تصمیم، پس از تحقیق و پژوهش های میدانی گسترده و برنامه ریزی های جامع مرتبط با پژوهش های صورت گرفته، اتخاذ گردید. سان اورنگ، به منظور تضمین موفقیت خود در بازار عینک ایران در حوزه بزرگسالان و کودکان و حفظ بهترین سطح کیفی ممکن، دفاتر فروش متعددی را در سراسر کشور افتتاح نموده است تا این زنجیره تأمین به صورت عادلانه و با کمترین هزینه در اختیار فروشندگان و مصرف کنندگان گرامی قرار بگیرد.

هم اکنون بیش از 100 توزیع کننده و مرکز فروش اصلی عینک در سراسر ایران، به عنوان بخشی از شبکه توزیع محصولات و برندهای تحت پشتیبانی سان اورنگ، در تلاشند تا محصولاتی باکیفیت و اصل (Original) را به دست مخاطبین برسانند.

شرکت سان اورنگ هم اکنون به عنوان نماینده انحصاری واردات و توزیع برندهای سیفلد اتریش، سنترواستایل ایتالیا، لافونت فرانسه، بولون فرانسه و مینیما، توانسته طی سالیان گذشته اعتماد فروشندگان محترم عینک در سراسر کشور را جلب نماید.

شرکت سان اورنگ

برندهای ما